Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frecvente posturi radio in Bailesti
31-01-2010, 03:27 PM,
Frecvente posturi radio in Bailesti
Postati aici ce posturi de radio romansesti se prind in Bailesti. Daca aveti si frecventa lor e si mai bine.
01-02-2010, 01:34 AM,
RE: Frecvente posturi radio in Bailesti
kiss fm 99,2 poti prinde foarte usor cu un telefon mobil la etajul 2 de la l.m.v. Big Grin...mai e radio craiova,radio romania(la astea nush frecventele k nu prea le ascult) si info pro care e pe 105,1 parca... spor la cautat Tongue
Un cetăţean merge la casa de bilete a aeroprtului J.F.K. şi îi spune domniţei de acolo:
- Un bilet pînă la Pentagon aş dori şi eu, vă rog!
- Păi, stimabile, avionul ăsta nu merge la Pentagon...
- Pe pariu?
01-02-2010, 11:42 PM,
Din cate stiu eu parca este si Radio Logos pe 98,2 FM
09-02-2010, 01:28 PM,
Post de radio pirat, depistat de poliţiştii doljeni
"...Poliţişti din cadrul Serviciului de Investigare a Fraudelor au stopat activitatea unui post de radio pirat, care emitea în Băileşti, după ce au fost sesizaţi de specialiştii din cadrul Autorităţii Naţionale pentru Administrare şi Reglementare în Comunicaţii despre acest fapt. În urma măsurătorilor goniometrice realizate, s-a stabilit că de pe raza municipiului Băileşti se emite ilegal, în regim post de radio, muzică precum şi dedicaţii muzicale. În urma investigaţiilor efectuate l-au identificat pe Eugen M., de 28 de ani, din Băileşti, cel care transmitea muzică în mod ilegal...."

Pentru mai multe detalii cititi in "Gazeta de Sud"
09-02-2010, 02:45 PM, (Acest mesaj a fost modificat ultima data: 10-02-2010, 01:25 AM {2} de adrian.)
Politistii au confiscat un post de radio pirat care emitea in orasul lui Amza Pellea
Articol din Adevarul de Seara

Post de radio pirat din Bailesti, inchis de oamenii legii
Articol din Editie Speciala

Post de radio "pirat" in locuinta unui bailestean

Articol din Cuvantul Libertatii

Bailestenii faceau dedicatii muzicale la un radio pirat
Articol din Lupa Mea

Greseala lui a fost ca a intrat peste frecventa Radio Romania Actualitati ca altfel... maneaua era in floare
Si presa vuieste de parca cine stie ce criminal au prins Smile
17-02-2010, 09:30 PM, (Acest mesaj a fost modificat ultima data: 17-02-2010, 09:31 PM {2} de madalin91.)
oricum mai este si aku un radio de manele in baiesti da nu stiu exact ce frecventa incercati de la 95 in sus- aa si nu este in fiecare seara Tongue respect forumbailesti Cool
madalin91, proud to be a member of Forumul Bailestenilor since Feb 2010.
09-03-2010, 08:36 AM,
Mai nou, dupa o noua lege CNA radiourile private vor fii obligate sa difuzeze cel putin o ora de manele pe zii..
"A fii adaptat la o societate bolnava nu este un semn de sanatate."
09-03-2010, 07:47 PM,
(09-03-2010, 08:36 AM)Smok3R Scris: Mai nou, dupa o noua lege CNA radiourile private vor fii obligate sa difuzeze cel putin o ora de manele pe zii..

Ha ha Big Grin Macar sa afiseze grila de programe sa stim cand sa inchidem radiourile

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)

Contacteaza-ne | www.bailesti.ro | Reintoarce-te Sus | Reintoarce-te la continut | Mod (Arhiva) Usor | RSS Syndication