Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zazanie in Primarie
04-02-2010, 12:29 PM,
Zazanie in Primarie
Articol aparut azi in Editie Speciala
06-02-2010, 01:49 AM,
RE: Zazanie in Primarie
Fura unul mai mult ca altul.
[Imagine: 9bjchuckn.jpg]
06-02-2010, 12:21 PM,
total dezamagit de bailestiul de azi...si cred k mai toti tinerii,cand termina liceul primul gand este sa plece din bailesti...k pur si simplu nu e aproape nimic de facut aici...e comuna,nu municipiu...zau
Un cetăţean merge la casa de bilete a aeroprtului J.F.K. şi îi spune domniţei de acolo:
- Un bilet pînă la Pentagon aş dori şi eu, vă rog!
- Păi, stimabile, avionul ăsta nu merge la Pentagon...
- Pe pariu?
06-02-2010, 06:12 PM,
In ritmul asta in 50 de ani Bailestiul va fi un oras mort.
06-02-2010, 06:15 PM, (Acest mesaj a fost modificat ultima data: 06-02-2010, 06:25 PM {2} de adrian.)
Hai sa fim putin mai optimisti Big Grin
06-02-2010, 06:18 PM,
Pai eu sunt o persoana foarte optimista.Dar sunt si realist Smile.Sper ca in 50 de ani sa vad un oras complet schimbat,sa nu mai recunosc bailestiul unde am crescut.Dar de cand m-am mutat aici nu s-a schimbat nimic.Totul la fel de mai bine de 10 ani.
13-02-2010, 01:46 AM,
Prefectul de Dolj a sesizat poliţia pentru cercetarea penală a secretarului primăriei Băileşti, poliţiştii fiind invitaţi să cerceteze un caz de fals şi uz de fals. Filmuletul il puteti vedea aici
24-03-2010, 12:05 PM,
Omul nu poate sa lucreze din cauza la x si y... Omul ia exemplu de la Intaiul Marinar al tarii...
"A fii adaptat la o societate bolnava nu este un semn de sanatate."
16-05-2010, 07:09 AM,
Discutii in primarie despre salarii, sporuri si alte avantaje create unora sau altora sunt din 90 su pana azi.O gestionare a bugetului mai proasta ca in ultimii 2 ani nu cred ca a fost vreodata, pentru ca Pistritu nu stie altceva decat sa ameninte pe unii functionarii cu restructurarea. Pai daca atata stie atata face si el, dar sunt curios daca personaje precum madam Nita si Nicolin mai ii sunt asa fidele in conditiile in care el va pierde alegerile? Voi ce ziceti?
Deceneu, proud to be a member of Forumul Bailestenilor since May 2010.

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)

Contacteaza-ne | www.bailesti.ro | Reintoarce-te Sus | Reintoarce-te la continut | Mod (Arhiva) Usor | RSS Syndication