Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet in Bailesti
05-02-2010, 01:41 AM,
Internet in Bailesti
Care este ce ma fiabila solutie (pret, calitate, viteza) de conectare la internet in Bailesti?
Vreau pareri pro si contra.
05-02-2010, 02:07 AM,
RE: Internet in Bailesti
eu am clicknet...merge bine,nu am probleme dar...cam scump totusi,nu bate marfa cu ambalajul
Un cetăţean merge la casa de bilete a aeroprtului J.F.K. şi îi spune domniţei de acolo:
- Un bilet pînă la Pentagon aş dori şi eu, vă rog!
- Păi, stimabile, avionul ăsta nu merge la Pentagon...
- Pe pariu?
06-02-2010, 01:35 AM,
Am tot clicknet...e cam slab.Viteza mica la pret mare,ping imens,viteza de upload foarte mica.Nu prea se merita dar alte solutii nu prea sunt.
[Imagine: 9bjchuckn.jpg]
06-02-2010, 01:37 AM,
Intelesesm ca si RDS-RCS ofera internet. Are cineva cu ei?
06-02-2010, 01:46 AM,
Prin digi?Asa am inteles si eu dar nu este fiberlink.Este tot prin modem din cate stiu eu.Astept sa vad,poate ma insel.
06-02-2010, 01:52 AM,
Prin digi nici nu se poate. Prin cablu tv cu modem.
(06-02-2010, 01:46 AM)Kael Scris: Prin digi?Asa am inteles si eu dar nu este fiberlink.Este tot prin modem din cate stiu eu.Astept sa vad,poate ma insel.
06-02-2010, 01:55 AM,
Eu stiu si de digi pentru ca au oferta de internet.Am vrut sa reziliez contractul cu clicknet si am fost la Craiova la reprezentanta la digi.am vazut oferta si am luat un numar de telefon.dar am ramas la romtelecom ca nustiu cum a scazut abonamentul la jumatate.acum e mai convenabil. Tongue
06-02-2010, 01:58 AM,
De cam 2 saptamani COSMOTE ofera si servicii de internet. Detalii aici.
Nu am probat cum merge dar am inteles ca e decent.
06-02-2010, 02:01 AM,
As fi incercat si eu dar sunt pe abonament si nu vreau ca acea optiune sa se activeze singura luna de luna Big Grin.Am vazut pe telefon si semnul E de la EDGE...presupun ca merge ca la orange de bine(la vodafone merge foarte prost).Cum ai spus si tu n-am incercat Big Grin
06-02-2010, 02:04 AM,
Am inteles ca merg pe infrastructura retelei Zapp care au fost cumparati de Cosmote.

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)

Contacteaza-ne | www.bailesti.ro | Reintoarce-te Sus | Reintoarce-te la continut | Mod (Arhiva) Usor | RSS Syndication