Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru domnul primar
19-01-2010, 02:05 PM,
Ce considerati ca ar trebuii sa faca actualul primar pentru municipiul Bailesti? Exprimativa opiniile aici.
30-01-2010, 10:57 PM,
RE: Sugestii pentru domnul primar
(19-01-2010, 02:05 PM)mihaiug Scris: Ce considerati ca ar trebuii sa faca actualul primar pentru municipiul Bailesti? Exprimativa opiniile aici.

Ar trebuii sa rezolve cumva problema cu apa curenta in Bailesti. Suntem in anul 2010. Nu exista canalizare pe toate strazile acestui oras!!!! Lumea se spala la "program"
Se cauta rezolvari? sau "Nu sunt bani!"
Codruta, proud to be a member of Forumul Bailestenilor since Jan 2010.
31-01-2010, 12:41 AM,
Plus ca din cate am inteles eu...apa e destula...bani pentru curent nu sunt Smile) sa poata fi apa non-stop Confused
[Imagine: 9bjchuckn.jpg]
19-05-2010, 10:43 PM,
Cred ca primarul nostru ar trebui sa mai treaca pe strazi, sa vada ca pavajele sunt jalnice. Nu doar gazonu din centru este important. Infrastructura este problema cea mai mare a orasului. Parculete, gazon, spoturi, astia sunt doar ,,prostioare" ale edililor, pentru ca nu de asta avem nevoie.
Deceneu, proud to be a member of Forumul Bailestenilor since May 2010.
20-05-2010, 07:43 AM,
Intr-adevar, pavelele puse acum cativa ani au inceput sa se macine. Daca mai da un inghet peste ele o sa mergem prin nisip.
31-08-2011, 03:54 PM,
Se va rezolva cu apa si canal deoarece este un proiect cu asa ceva si am inteles ca se vor apuca de la anul

Saritura forum:

Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 3 Musafir(i)

Contacteaza-ne | www.bailesti.ro | Reintoarce-te Sus | Reintoarce-te la continut | Mod (Arhiva) Usor | RSS Syndication