Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programul Turului Ligii a IV-a Dolj
06-08-2010, 11:53 AM, (Acest mesaj a fost modificat ultima data: 06-08-2010, 12:03 PM {2} de adrian.)
#1
Programul Turului Ligii a IV-a Dolj
ETAPA I (SAMBATA, 07.08.2010)
PROGRESUL Bailesti – ENERGIA Craiova
C.S. APA Craiova – ACADEMIA "G.P." Craiova
U.T. DABULENI – C.S. ISALNITA
"U" II CRAIOVA – F.C. PODARI
DUNAREA Bechet – VIITORUL Carcea
STIINTA Malu Mare – F.C. BRADESTI
PROGRESUL Segarcea – RECOLTA Ostroveni
AVANTUL Pielesti – C.S. SOPOT

ETAPA A II-A (SAMBATA, 14.08.2010)
ACADEMIA "G.P." Craiova – PROGRESUL Bailesti
C.S. ISALNITA – C.S. APA Craiova
F.C. PODARI – U.T. DABULENI
VIITORUL Carcea – "U" II CRAIOVA
F.C. BRADESTI – DUNAREA Bechet
RECOLTA Ostroveni – STIINTA Malu Mare
C.S. SOPOT – PROGRESUL Segarcea
ENERGIA Craiova – AVANTUL Pielesti

ETAPA A III-A (SAMBATA, 21.08.2010)
ACADEMIA "G.P." CRAIOVA – ENERGIA Craiova
PROGRESUL Bailesti – C.S. ISALNITA
C.S. APA Craiova – F.C. PODARI
U.T. DABULENI – VIITORUL Carcea
"U" II CRAIOVA – F.C. BRADESTI
DUNAREA Bechet – RECOLTA Ostroveni
STIINTA Malu Mare – C.S. SOPOT
PROGRESUL Segarcea – AVANTUL Pielesti

ETAPA A IV-A (SAMBATA, 28.08.2010)
C.S. ISALNITA – ACADEMIA "G.P." Craiova
F.C. PODARI – PROGRESUL Bailesti
VIITORUL Carcea – C.S. APA Craiova
F.C. BRADESTI – U.T. DABULENI
RECOLTA Ostroveni – "U" II CRAIOVA
C.S. SOPOT – DUNAREA Bechet
AVANTUL Pielesti – STIINTA Malu Mare
ENERGIA Craiova – PROGRESUL Segarcea

ETAPA A V-A (SAMBATA, 04.09.2010)
C.S. ISALNITA – ENERGIA Craiova
ACADEMIA "G.P." Craiova – F.C. PODARI
PROGRESUL Bailesti – VIITORUL Carcea
C.S. APA Craiova – F.C. BRADESTI
U.T. DABULENI – RECOLTA Ostroveni
"U" II CRAIOVA – C.S. SOPOT
DUNAREA Bechet – AVANTUL Pielesti
STIINTA Malu Mare – PROGRESUL Segarcea

ETAPA A VI-A (MIERCURI, 08.09.2010)
F.C. PODARI – C.S. ISALNITA
VIITORUL Carcea – ACADEMIA "G.P." Craiova
F.C. BRADESTI – PROGRESUL Bailesti
RECOLTA Ostroveni – C.S. APA Craiova
C.S. SOPOT – U.T. DABULENI
AVANTUL Pielesti – "U" II CRAIOVA
PROGRESUL Segarcea – DUNAREA Bechet
ENERGIA Craiova – STIINTA Malu Mare

ETAPA A VII-A (SAMBATA, 11.09.2010)
F.C. PODARI – ENERGIA Craiova
C.S. ISALNITA – VIITORUL Carcea
ACADEMIA "G.P." Craiova – F.C. BRADESTI
PROGRESUL Bailesti – RECOLTA Ostroveni
C.S. APA Craiova – C.S. SOPOT
U.T. DABULENI – AVANTUL Pielesti
"U" II CRAIOVA – PROGRESUL Segarcea
DUNAREA Bechet – STIINTA Malu Mare

ETAPA A VIII-A (SAMBATA, 18.09.2010)
VIITORUL Carcea – F.C. PODARI
F.C. BRADESTI – C.S. ISALNITA
RECOLTA Ostroveni – ACADEMIA "G.P." Craiova
C.S. SOPOT – PROGRESUL Bailesti
AVANTUL Pielesti – C.S. APA Craiova
PROGRESUL Segarcea – U.T. DABULENI
STIINTA Malu Mare – "U" II CRAIOVA
ENERGIA Craiova – DUNAREA Bechet

ETAPA A IX-A (SAMBATA, 25.09.2010)
ENERGIA Craiova – VIITORUL Carcea
F.C. PODARI – F.C. BRADESTI
C.S. ISALNITA – RECOLTA Ostroveni
ACADEMIA "G.P." Craiova – C.S. SOPOT
PROGRESUL Bailesti – AVANTUL Pielesti
C.S. APA Craiova – PROGRESUL Segarcea
U.T. DABULENI – STIINTA Malu Mare
"U" II CRAIOVA – DUNAREA Bechet

ETAPA A X-A (SAMBATA, 02.10.2010)
F.C. BRADESTI – VIITORUL Carcea
RECOLTA Ostroveni – F.C. PODARI
C.S. SOPOT – C.S. ISALNITA
AVANTUL Pielesti – ACADEMIA "G.P." Craiova
PROGRESUL Segarcea – PROGRESUL Bailesti
STIINTA Malu Mare – C.S. APA Craiova
DUNAREA Bechet – U.T. DABULENI
"U" II CRAIOVA – ENERGIA Craiova

ETAPA A XI-A (MIERCURI, 06.10.2010)
ENERGIA Craiova – F.C. BRADESTI
VIITORUL Carcea – RECOLTA Ostroveni
F.C. PODARI – C.S. SOPOT
C.S. ISALNITA – AVANTUL Pielesti
ACADEMIA "G.P." Craiova – PROGRESUL Segarcea
PROGRESUL Bailesti – STIINTA Malu Mare
C.S. APA Craiova – DUNAREA Bechet
U.T. DABULENI – "U" II CRAIOVA

ETAPA A XII-A (SAMBATA, 09.10.2010)
RECOLTA Ostroveni – F.C. BRADESTI
C.S. SOPOT – VIITORUL Carcea
AVANTUL Pielesti – F.C. PODARI
PROGRESUL Segarcea – C.S. ISALNITA
STIINTA Malu Mare – ACADEMIA "G.P." Craiova
DUNAREA Bechet – PROGRESUL Bailesti
"U" II CRAIOVA – C.S. APA Craiova
U.T. DABULENI – ENERGIA Craiova

ETAPA A XIII-A (SAMBATA, 16.10.2010)
ENERGIA Craiova – RECOLTA Ostroveni
F.C. BRADESTI – C.S. SOPOT
VIITORUL Carcea – AVANTUL Pielesti
F.C. PODARI – PROGRESUL Segarcea
C.S. ISALNITA – STIINTA Malu Mare
ACADEMIA "G.P." Craiova – DUNAREA Bechet
PROGRESUL Bailesti – "U" II CRAIOVA
C.S. APA Craiova – U.T. DABULENI

ETAPA A XIV-A (SAMBATA, 23.10.2010)
C.S. SOPOT – RECOLTA Ostroveni
AVANTUL Pielesti – F.C. BRADESTI
PROGRESUL Segarcea – VIITORUL Carcea
STIINTA Malu Mare – F.C. PODARI
DUNAREA Bechet – C.S. ISALNITA
"U" II CRAIOVA – ACADEMIA "G.P." Craiova
U.T. DABULENI – PROGRESUL Bailesti
C.S. APA Craiova – ENERGIA Craiova

ETAPA A XV-A (MIERCURI, 27.10.2010)
ENERGIA Craiova – C.S. SOPOT
RECOLTA Ostroveni – AVANTUL Pielesti
F.C. BRADESTI – PROGRESUL Segarcea
VIITORUL Carcea – STIINTA Malu Mare
F.C. PODARI – DUNAREA Bechet
C.S. ISALNITA – "U" II CRAIOVA
ACADEMIA "G.P." Craiova – U.T. DABULENI
PROGRESUL Bailesti – C.S. APA Craiova

NOTA
- se va juca sistem campionat (tur-retur).
- dupa terminarea returului, se va juca in sistem play-off (locurile 1-4 pentru prima pozitie in clasament, echipa castigatoare fiind declarata campioana judeteana).
- vor retrograda direct echipele clasate pe locurile 13, 14, 15 si 16.
- formatiile situate pe locurile 5-16 vor juca obligatoriu in Cupa Ligii (sistem turretur, sase etape).
- pentru neparticiparea in Cupa Ligii a echipelor situate pe locurile 5-12, se va lua masura retrogradarii in Liga a V-a.
- pentru neparticiparea in Cupa Ligii a formatiilor situate pe locurile 13-16, se va lua masura retrogradarii în Liga a VI-a.
- pe toata durata unui meci, in teren este obligatorie prezenta a doi jucatori sub 21 de ani (nascuti dupa data de 01.01.1989) si a unui junior (nascut dupa data de 01.01.1992).
- se pot face maxim patru inlocuiri, indiferent de posturi.
- la meciurile de juniori, in afara de legitimatiile de joc, este obligatorie prezentarea unui act (buletin sau pasaport).
14-10-2010, 09:58 AM,
#2
Sad  RE: Programul Turului Ligii a IV-a Dolj
Si nu stie nimeni cand obtinem si noi prima victorie?!Smile Cred ca sunt cele mai rusinoase rezultate din istoria echipei!
vasilica, proud to be a member of Forumul Bailestenilor since Oct 2010.
15-09-2011, 01:29 PM,
#3
RE: Programul Turului Ligii a IV-a Dolj
Progresul Bailesti a mai obtinut vreo victorie


Saritura forum:


Utilizator(i) care navigheaza in acest subiect: 1 Musafir(i)

Contacteaza-ne | www.bailesti.ro | Reintoarce-te Sus | Reintoarce-te la continut | Mod (Arhiva) Usor | RSS Syndication